Pesterzsébeti Polgármesteri Hivatal logo

Jogász

  • Cég neve

    Pesterzsébeti Polgármesteri Hivatal

  • Munkavégzés helye

    1201 Budapest, Kossuth Lajos tér 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • fizetési meghagyások készítése
  • peres eljárásokban jogi képviselet
  • végrehajtási eljárásokban jogi képviselet
  • társasházak törvényességi felügyelete
  • szerződések törvényességi ellenőrzése

Elvárások

  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet;
  • jogász végzettség
  • jogi szakvizsga

A munkakör ügyvédi megbízási szerződéssel nem látható el.

Előnyt jelent

  • peres és nemperes eljárások terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény alapján

Céginformáció

Budapest Főváros XX. kerület Pesterzsébeti Polgármesteri Hivatal JOGI OSZTÁLYA JOGÁSZ munkatársat keres jogi ügyintéző munkakör betöltésére.

45/2012. (III.20.) Korm.rendelet 1. melléklete szerinti önéletrajz, iskolai végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolatainak, valamint a pályázó személyes adatainak kezeléséhez való hozzájárulást tartalmazó nyilatkozat benyújtásával

cím: Pesterzsébeti Polgármesteri Hivatal
1201 Budapest, Kossuth Lajos tér 1. (I. em. 59.)
e-mail: a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Adatvédelmi tájékoztatás:

A Hivatal a kiválasztási eljárás lefolytatása céljából a jelentkező anyagában szereplő személyes adatait az Infotv. 5. § (1) bekezdés a) pontja szerint hozzájárulás alapján kezeli. A jelentkező által megküldött iratokat a kiválasztási eljárás során a Hivatal Személyügyi Csoportja, a Hivatal illetékes szervezeti egységének vezetői és a Hivatal vezetője ismerheti meg. Amennyiben a munkakör betöltésére a Hivatal nem Önt választotta, személyes adatai a nyertes jelentkező kiválasztását követően törlésre kerülnek. Amennyiben Ön külön nyilatkozatban kéri, önéletrajza a későbbi álláslehetőségek betöltése érdekében megőrzésre kerül. Az adatkezeléssel érintett jogosult arra, hogy az adatkezeléshez való hozzájárulását bármikor visszavonja. A hozzájárulás visszavonása nem érinti a hozzájáruláson alapuló, a visszavonás előtti adatkezelés jogszerűségét.